18.01.2022

dr Beata Gałek udzieliła w Katolickim Radiu Poldaksie wywiadu w audycji "O tym się mówi". Można go wysłuchać w linku: http://archiwum.radiopodlasie.pl/NEW/2022/01/18/rozmowa-z-dr-beata-galek-politologiem-z-instytutu-nauk-o-bezpieczenstwie-uniwersytetu-przyrodniczo-humanistycznego-w-siedlcach/?fbclid=IwAR0tyj8Mv9fT2oOIEmro4STKK6zH7VHZPcYc9c4EtrEzPnYGTAFbrxd52dE

09.01.2017

dr Beata Gałek na temat cyberbezpieczeństwa w Polskim Radiu 24

W dniu 7 stycznia bieżącego roku w Polskim Radiu 24 wyemitowana została audycja, podczas której Pani dr Beata Gałek, Prodziekan Wydziału Humanistycznego UPH ds. studenckich oraz pracownik naszego Instytutu udzieliła niezwykle ciekawego wywiadu na temat cyberbezpieczeństwa i zagrożeń związanych z różnego rodzaju atakami hakerskimi. Więcej informacji na temat audycji oraz pełną jej treść można znaleźć tutaj.

26.04.2015

Prof. nadzw. dr hab. Mirosław Minkina i dr Beata Gałek w Polsat News

W dniu 26 kwietnia bieżącego roku prof. nadzw. dr hab. Mirosław Minkina oraz dr Beata Gałek udzielili wywiadu dla stacji telewizyjnej Polsat News. Odnieśli się w nim do wyzwań jakie stoją obecnie przed polskimi służbami specjalnymi.