Wykład otwarty 21 majaW dniu 22 maja 2023r. w godz. 11.30-13.00 (aula 08A) z inicjatywy Koła Naukowego Kryminologii i Kryminalistyki UPH i Koła Naukowego Bezpieczeństwa UPH odbył się wykład otwarty dla studentów Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie. Pierwsza część wykładu miała charakter teoretyczny i dotyczyła problematyki zapobiegania utracie informacji drogą elektroniczną. Podczas drugiej części wykładu omówiona została procedura przeprowadzania badania wariograficznego, odbędzie się również pokaz praktyczny. Wykład przeprowadził Pan Jarosław Bartniczuk – były oficer Biura Ochrony Rządu realizujący zabezpieczenia techniczne i antyterrorystyczne najważniejszych osób i obiektów w Państwie i za granicą – m.in odpowiedzialny za bezpieczeństwo w polskim przedstawicielstwie przy NATO w Brukseli, ambasadzie RP w Teheranie.

unnamed_2.jpg

unnamed_1.jpg