inauguracja działalności czasopisma12 kwietnia br. na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się uroczysta inaugurująca działalność czasopisma naukowego pt. Central European Journal of Security Studies. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele  Akademii Pomorskiej w Słupsku, Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Instytut Nauk o Bezpieczeństwie reprezentowały dr hab. Malina Kaszuba oraz dr Marta Sara Stempień. W trakcie uroczystości doszlo do podpisania umowy o współpracy, którą podpisali: Dziekan dr hab. Daniel Przastek, Dziekan dr hab. Malina Kaszuba, rektor-komendant nadbryg. dr hab. Mariusz Feltynowski oraz prof. Janusz Gierszewski.

CEJoSS_Okadka.jpg

Więcej informacji na temat czasopisma już wkrótce: https://czasopisma.marszalek.com.pl/en10-15804/npw/2220-npw2018204

Osoby zainteresowane publikacją prosimy o kontakt z dr Martą Sarą Stempień