INSTYTUT NAUK O BEZPIECZEŃSTWIE

Uniwersytet w Siedlcach

IMG-20260527-WA0000.jpgZakończył się pobyt studyjny studentów z Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie w Uniwersytecie w Akureyri (Islandia). Wyjazd realizowany był w ramach programu PROM, a więc krótkookresowej wymiany akademickiej. Eskapada szczególna, bowiem uczestniczyło w niej ośmiu studentów studiów niestacjonarnych. W ramach pobytu zapoznali się z funkcjonowaniem uniwersytetu, byli obserwatorami przebiegu sesji egzaminacyjnej, uczestniczyli w działaniach samorządu studenckiego, odbyli spotkanie z opiekunami grup seminaryjnych. Przeprowadzili również wiele spotkań ze środowiskami zawodowymi. W tym kontekście spełnili cel Programu – zdobycie wiedzy i umiejętności, które można wykorzystać w rozwoju kariery zawodowej. Na marginesie gratulujemy zapoznania się z przyrodą i zobaczenia humbaków oraz doświadczenia atmosfery aurora borealis.

IMG-20260527-WA0001.jpg