Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą rozpoczyna drugi nabór na wyjazdy w celu prowadzenia zajęć (STA) w ramach umowy finansowej z Narodową Agencją Programu Erasmus+ 2021. Rekrutacja będzie przeprowadzona na wydziałach przez komisje wydziałowe

do dnia 13 maja 2022 r. Wyjazdy mogą być planowane w okresie od 1 lipca 2022 do 28 lutego 2023.
Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z właściwym koordynatorem wydziałowym:
Wydział Nauk Społecznych - dr Bartłomiej Suchodolski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na stronie internetowej https://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/wyjazdy-nauczycieli-akademickich znajduje się Zarządzenie Rektora Nr 33/2022 z dnia 25 marca 2022 r. w sprawie zasad organizacji i realizacji wymiany akademickiej w ramach programu Erasmus+ KA 131-HED - Mobilność studentów i pracowników instytucji szkolnictwa wyższego. Prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem zanim podejmą Państwo decyzję o ubieganiu się o stypendium Erasmus+. Pierwszeństwo w procesie rekrutacji będą miały osoby, które nie brały udziału w rekrutacji we wrześniu 2021 r.