Członkowie Studenckie Koło Naukowe Pasjonatów Prawa "Themis" UPH oraz Koło Naukowe Kryminologii i Kryminalistyki UPH mieli okazję uczestniczyć w sekcji zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studenci podczas sekcji zwłok zapoznać się mogli z tematyką medycyny sądowej, zawodem lekarza medycyny sądowej oraz specyfiką pracy w prosektorium.

Studenckie Koło Naukowe Pasjonatów Prawa "Themis" UPH

Z inicjatywy SKNPP "Themis", członkowie Koła Naukowego Kryminologii i Kryminalistyki mieli dziś okazję uczestniczyć w sekcji zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studenci podczas sekcji zwłok zapoznać się mogli z tematyką medycyny sądowej, zawodem lekarza medycyny sądowej oraz specyfiką pracy w prosektorium. Podczas sekcji zwłok studentami opiekowała się Pani dr Agata Opalska-Kasprzak, Pani Doktor także pomogła zorganizować całe to przedsięwzięcie.

prosektorium_photo_2.jpgprosektorium_photo_3.jpg